პოსტოპერაციული ინტენსიური თერაპიის განყოფილების ხელმძღვანელი
მედიცინის დოქტორი, ექიმი ქეთევან ბურდულაძე 2021 წლიდან შემოუერთდა კავკასიის მედიცინის ცენტრს და ხელმძღვანელობს პოსტოპერაციული ინტენსიური თერაპიის განყოფილებას.
იგი მოზრდილთა და ბავშვთა ანესთეზიოლოგიისა და კრიტიკული მედიცინის ლიცენზირებული ექიმია. 2013 - 2018 წლებში სარეზიდენტო პროგრამა მან ისრაელში, იერუსალიმის ჰადასას სამედიცინო ცენტრში გაიარა.
ამასთან, ის აქტიურადაა ჩართული სამეცნიერო, კვლევით და აკადემიურ საქმიანობაში, კერძოდ: იგი ერთი სახელმძღვანელოს, 20-მდე სტატიის თანაავტორი, ორი მიმდინარე კვლევის თანამკვლევარი და სამი აკრედიტებული პროგრამის თანაავტორია. მას გავლილი აქვს არაერთი საერთაშორისო პროგრამა თუ კურსი, როგორიცაა: კლინიკური კვლევის წარმოების სასერტიფიკაციო კურსი (თელავივი); ტოპ მენეჯმენტის სრული CEO პროგრამა (ევროპის ბიზნეს სკოლა). აგრეთვე, როგორც ლექტორი, იგი ჩართულია მომავალი სამედიცინო პერსონალის ფორმირების საგანმანათლებლო პროცესში.
აქტიური და პროდუქტიული სამედიცინო/სამეცნიერო მოღვაწეობიდან გამომდინარე, ექიმი, ქეთევან ბურდულაძე ანესთეზიოლოგიისა და ინტენსიური თერაპიის ევროპული საზოგადოების ESAIC (European Society of Anesthesiology and Intensive Care) წევრია.

Доктор медицины, врач Кетеван Бурдуладзе с 2021 года является членом команды Кавказского медицинского центра и возглавляет отделение послеоперационной интенсивной терапии.
Она является лицензированным врачом в области анестезиологии и интенсивной терапии как у взрослых, так и у детей. В 2013–2018 годах проходила резидентуру в медицинском центре Хадасса в Иерусалиме, Израиль.
Кетеван активно занимается научной, исследовательской и академической деятельностью. Она является соавтором одного учебного пособия и около 20 научных статей, соисследователем двух текущих проектов и соавтором трёх аккредитованных программ. Прошла множество международных программ и курсов, в том числе: сертификационный курс по проведению клинических исследований (Тель-Авив) и полную программу CEO по топ-менеджменту (Европейская школа бизнеса). В качестве лектора принимает участие в образовательном процессе подготовки будущего медицинского персонала.
Благодаря своей активной и продуктивной медицинской и научной деятельности, доктор Кетеван Бурдуладзе является членом Европейского общества анестезиологии и интенсивной терапии (ESAIC).