ჰემატოლოგი; ჰემატოლოგიის განყოფილების ხელმძღვანელი
ექიმი ჰემატოლოგ-ტრანსფუზიოლოგი, ლევან მახალდიანი 2021 წლიდან შემოუერთდა კავკასიის მედიცინის ცენტრის გუნდს და ხელმძღვანელობს ჰემატოლოგიის დეპარტამენტს.
მას მრავალწლიანი გამოცდილება აქვს მიღებული აშშ-ს წამყვან კლინიკებში, როგორიცაა: „მინესოტას უნივერსიტეტის სამედიცინო ცენტრი“ და „მეიოს კლინიკა“.
სფეროში მოღვაწეობის მრავალწლიანი გამოცდილების კვალდაკვალ, იგი აქტიურად იღებს მონაწილეობას საერთაშორისო კონფერენციებში, სიმპოზიუმსა თუ კონგრესებში, ეცნობა და ნერგავს მკურნალობის ინოვაციურ მიდგომებს და ჩართულია საერთაშორისო საგანმანათლებლო საქმიანობაში.
აქტიური სამედიცინო მოღვაწეობიდან გამომდინარე, ის საქართველოს თრომბოზისა და ჰემოსტაზის საზოგადოების პრეზიდენტია.
მიღებული გამოცდილებისა და თანამედროვე მიდგომების გამოყენებით, ექიმი ლევან მახალდიანი საშუალოდ წელიწადში 2000 ამბულატორიულ პაციენტს ემსახურება და  შემდეგი პათოლოგიების მართვასა და დიაგნოსტირებას სთავაზობს:

Гематолог; руководитель отделения гематологии
Врач-гематолог–трансфузиолог Леван Махалдиани с 2021 года является членом команды Кавказского медицинского центра и возглавляет отделение гематологии.
Он имеет многолетний опыт работы, полученный в ведущих клиниках США, таких как Медицинский центр Университета Миннесоты и клиника Майо.
Следуя за многолетним профессиональным стажем, он активно участвует в международных конференциях, симпозиумах и конгрессах, внедряет инновационные подходы в лечении и активно вовлечён в международную образовательную деятельность.
Благодаря своей активной медицинской деятельности он является президентом Общества тромбоза и гемостаза Грузии.
Используя накопленный опыт и современные подходы, врач Леван Махалдиани ежегодно обслуживает около 2000 амбулаторных пациентов и предлагает диагностику и ведение следующих патологий: