ონკოქირურგი; თავ-კისრის ქირურგიის ხელმძღვანელი
ექიმი თეა პაპიძე 2020 წლიდან შემოუერთდა კავკასიის მედიცინის ცენტრის მაღალკვალიფიციური პერსონალის გუნდს და იკავებს თავ-კისრის ქირურგიის სამსახურის ხელმძღვანლის პოზიციას.
იგი ზოგადი ქირურგიისა და ზოგადი პროფილის ლიცენზირებული ექიმია, ამასთან, ლიცენზირებულია შემდეგ სუბსპეციალობებში: ქირურგიულ ონკოლოგიაში; ეზოფაგოგასტროდუოდენოსკოპიასა და ბრონქოსკოპიაში.
მას გავლილი აქვს არაერთი საერთაშორისო აღიარების უცხოური ტრენინგ-კურსი, მაგალითად, გადაუდებელი მედიცინის მზადების ტრენინგი ისრაელის სამედიცინო სიმულაციების ცენტრში (Israel center for medical simulation) და მაგენ დევიდ ადომისა და თელ-ავივის უნივერსიტეტის (Magen David Adom in Israel & Tal Aviv University) ზოგადი ქირურგიის ტრენინგ-კურსი.
მისი აქტიური სამედიცინო საქმიანობიდან გამომდიარე იგი ისეთი ორგანიზაციების წევრია, როგორიცაა: ECE (Educational Credential Evaluators) და კიბოს ეროვნული ყოვლისმომცველი ქსელი (NCCN).
იგი აქტიურად იღებს მონაწილეობას საერთაშორისო დონის კონფერენციებსა და კონგრესებში, მათ შორის ორგანიზატორის ამპლუაშიც.
ამავდროულად, აღსანიშნავია, რომ ის, როგორც ლექტორი, ჩართულია მომავალი ექიმებისა და სამედიცინო პერსონალის ფორმირების საგანმანათლებლო პროცესშიც.
ექიმი თეა პაპიძე წელიწადში საშუალოდ 400 ამბულატორიულ პაციენტს ემსახურება და სთავაზობს შემდეგი პათოლოგიების დიაგნოსტიკასა და ქირურგიულ მკურნალობას:

Онкохирург; руководитель отделения хирургии головы и шеи
Врач Теа Папидзе с 2020 года является частью команды высококвалифицированного персонала Кавказского медицинского центра и занимает должность руководителя службы хирургии головы и шеи.
Она является лицензированным врачом общей практики и общей хирургии, а также имеет лицензии по следующим субспециальностям: хирургическая онкология, эзофагогастродуоденоскопия и бронхоскопия.
Прошла ряд международно признанных зарубежных тренингов, в том числе курс подготовки по неотложной медицине в Израильском центре медицинской симуляции (Israel Center for Medical Simulation) и курс по общей хирургии, организованный Magen David Adom и Тель-Авивским университетом.
Благодаря своей активной медицинской деятельности, она является членом таких организаций, как ECE (Educational Credential Evaluators) и Национальная всеобъемлющая онкологическая сеть (NCCN).
Теа Папидзе регулярно участвует в международных конференциях и конгрессах, в том числе в роли организатора.
Также, как преподаватель, она активно вовлечена в образовательный процесс подготовки будущих врачей и медицинского персонала.
Врач Теа Папидзе ежегодно обслуживает в среднем 400 амбулаторных пациентов и предлагает диагностику и хирургическое лечение следующих патологий: