კავკასიის მედიცინის ცენტრში პედიატრიული მიმართულებით დღის სტაციონარის სერვისი ამოქმედდა

13 Июль 2022
ღამის ამბულატორიის სერვისი კავკასიის მედიცინის ცენტრში

ღამის ამბულატორიის სერვისი კავკასიის მედიცინის ცენტრში

05 Июль 2022
ვენების ვარიკოზული დაავადებების სამკურნალო უსაფრთხო, მაღალეფექტური და უმტკივნეულო მეთოდი

28 Апрель 2022
კავკასიის მედიცინის ცენტრი პაციენტებს ვენების ვარიკოზული დაავადებების სამკურნალოდ უსაფრთხო, მაღალეფექტურსა და უმტკივნეულო მეთოდს - რადიოტალღოვან აბლაციას სთავაზობს.
მსოფლიო ნეირომეცნიერების ჟურნალი (SCIRP) ქართველი ნეიროქირურგების სამედიცინო წარმატების შესახებ

15 Апрель 2022
მსოფლიო ნეირომეცნიერების ჟურნალში (SCIRP) ქართველი ნეიროქირურგების სამედიცინო მოღვაწეობის, მათი პრაქტიკული საქმიანობისა და წარმატების შესახებ სტატია გამოქვეყნდა.
მსოფლიო დონის თორაკოქირურგის უნიკალური ოპერაციები კავკასიის მედიცინის ცენტრში და პირდაპირი ტრანსლირება საოპერაციო ბლოკიდან

27 Январь 2022
25 იანვარს კავკასიის მედიცინის ცენტრს ცნობილი თორაკოქირურგი, დიეგო გონსალეს რივასი ეწვია. ვიზიტის ფარგლებში სპეციალისტმა საქართველოში პირველად ჩაატარა რამდენიმე უნიკალური ოპერაცია და ქართველი კოლეგებისთვის თორაკოქირურგიაში უახლესი მეთოდის - უნიპორტალური მიდგომის მასტერკლასი გამართა.

Бесплатные гинекологические консультации с участием членов совета медицинских экспертов

Бесплатные консультации прошли в Онкологическом центре им. Кристины Киль по случаю международного дня распространения информации о вирусе папилломы. Совет экспертов онкологии госптиталей Evex принимал участие в обсуждении сложных клинических случаев, в котором вместе с грузинскими врачами участвовали ведущие специалисты, работающие за рубежом.
Дистанционные обходы реанимации советом интенсивной терапии для эффективного ведения ковид пациентов

Для эффективного лечения ковид пациентов, cовет медицинских экспертов госпиталей Evex активно участвует в процессе лечения. Клинический подход корпорации, который включает удаленные обходы реанимации, служит для проверки состояния здоровья критических пациентов, разработки их плана лечения и активного вовлечения членов совета в процесс управления каждым случаем.
Яго Церцвадзе стал сертифицированным тренером Penumbra по механической тромбэктомии

Яго Церцвадзе, нейрохирург Медицинского Центра Западной Грузии и член Совета Экспертов по Неврологии и Нейрохирургии сети госпиталей Evex, стал сертифицированным тренером Penumbra по механической тромбэктомии.
Центры вакцинации начали работать в Кавказском Медицинском Центре и госпиталях Evex

20 Август 2021
С сегодняшнего дня центры вакцинации начали работать в 17 госпиталях сети Госпиталей Evex. Были организованы дополнительные пункты вакцинации для населения, проживающего в 6 регионах страны (Тбилиси, Самцхе-Джавахети, Кахети, Самегрело, Аджария и Имерети), что повысит доступность вакцин по всей стране.